17 czerwca 2026 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs pięknego czytania. Reprezentanci klas trzecich uczestniczyli w warsztatach czytelniczych, a następnie rywalizowali o miano najlepszego interpretatora utworu literackiego.
Dzieci pięknie zaprezentowały bajki Beaty Krupskiej - utwór pt. „Król szczur” oraz „Bajkę o królewnie, która nie mogła spać”.
Laur zwycięstwa przypadł Liliannie Witek z klasy III a. W gronie pozostałych laureatów znaleźli się uczniowie: Filip Degórski (z klasy III b), Aleksandra Makowska (z klasy III a), Zofia Dziadosz (z klasy III a), Wojciech Karaczun (z klasy III b) i Laura Heigel (z klasy III c).
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali okolicznościowe pamiątki, a laureaci nagrody książkowe.
Gratulujemy!


