Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

AKTUALNOŚCI:

XXIII Edycja Akcji Góra Grosza

Utworzono dnia 16.11.2022

Jak co roku na przełomie listopada i grudnia w naszej szkole odbywa się wielka zbiórka monet - Góra Grosza. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc psychologiczną
i rzeczową dla dzieci, które jej potrzebują i tych, które nie wychowują się w swoich rodzinach.

Dzięki Waszej pomocy zorganizowaliśmy:
• Programy stypendialne dla ponad 100 dzieci, dzięki nim wyrównujemy szanse edukacyjne i rozwijamy pasje.
• Akcję Ubrania od serca, która obdarowała ponad 1500 dzieci voucherami do sklepu odzieżowego, dla wielu z nich to był pierwszy raz kiedy mogły samodzielnie zdecydować o zakupie ubrań.
• Wsparcie psychologiczne, warsztaty, konsultacje i terapie dla dzieci i opiekunów w Warszawie, Słupsku i Wrocławiu. Pomogły ponad 1000 dzieci.
• Całodobową, specjalistyczną opiekę dla ponad 100 dzieci w Domach dla Dzieci w Mrągowie, Przemyślu, Wrocławiu i Krakowie.

Drodzy Uczniowie

Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazujecie środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się.
Przyłącz się do akcji a:
• Wesprzesz jednego ze swoich rówieśników, który potrzebuje pomocy. Bo jeden grosz czyni różnicę.
• Możesz otrzymać dodatkowe punkty za wolontariat, liczące się w rekrutacji do szkoły średniej.

GÓRA GROSZA (towarzystwonaszdom.pl)

czytaj dalej... na temat: XXIII Edycja Akcji Góra Grosza

ZAŁĄCZNIKI:

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.