Kto powiedział, że o sąsiadach Polski można uczyć się tylko z podręczników? Zdecydowanie wolimy, gdy teoria zamienia się w fascynującą praktykę – i to tę najpyszniejszą!
Ostatnio klasa 3a postanowiła zgłębić kulturę i tradycje państw graniczących z naszym krajem w niezwykle smakowity sposób. Zamiast standardowej lekcji w ławkach, nasi uczniowie zorganizowali wielkie, międzykulturowe gotowanie. Po solidnej dawce wiedzy o historii i geografii naszych sąsiadów, przyszedł czas na prawdziwą ucztę dla zmysłów!
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!


