We wtorek, 23 czerwca, odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Prezydenta Miasta Szczecin dla młodzieży osiągającej najlepsze wyniki w nauce. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia doceniono łącznie 472 uczniów ze szczecińskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Z ogromną przyjemnością informujemy, że w tym zaszczytnym gronie znalazła się silna reprezentacja naszej szkoły, licząca aż trzynastu wyjątkowych uczniów, a byli to:
Piotr Malewski 4 E,
Wojciech Szurko 5 B,
Ksawery Janaczyk 6 D,
Franciszek Smotrzyk 6 B,
Antonina Łasecka 7 A,
Julian Kusak 7 B,
Klara Fritzsche 7 C,
Karol Gajewski 8 B,
Benjamin Waszkiewicz 8A,
Dawid Podolak 8C,
Jędrzej Liśkiewicz 8B,
Michalina Pruss 8C,
Piotr Wałęsa 8C.
W imieniu dyrekcji, nauczycieli oraz całej braci uczniowskiej składamy naszym laureatom najszczersze gratulacje. Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy Wam, aby to wyróżnienie było motywacją do kolejnych, równie wielkich sukcesów.


