Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

Noc w "Laboratorium Przyszłości"

Utworzono dnia 11.06.2022
      W piątek 10.06.2022r.  trzy nauczycielki: p. A. Szczęsna, p. M. Skrzyńska i p. A. Jędrzejak podjęły się nietypowego zadania. Zorganizowały nocowanie w szkole dla grupy uczniów klas 7 i 8, w trakcie którego mogli oni poznawać sekrety naszej nowej pracowni powstałej w ramach programu Laboratoria Przyszłości.
      Samego spania było wprawdzie tej nocy niewiele, ale twórczych, kreatywnych i inspirujących zajęć mnóstwo! W naszej "Rękodzielni" każdy miał okazję zaprojektować i wykonać hafty na hafciarkach komputerowych, a także obserwować pracę drukarek 3d i przygarnąć drobny gadżet na nich wykonany. Dużym powodzeniem cieszyły się też klocki do budowania brył, które ostatnio sprawiają uczniom dużo radości.
      Natalia i Zuzia z klasy 8b w pewnym momencie podjęły się też bardzo wymagającego matematycznie zadania - dokładnego wyliczenia zamówienia z pizzerii dla 27 osób ;) (wszyscy wiedzą, że MATEMATYKA RZĄDZI, CHEMIA JEST PROSTA, FIZYKA JEST PRAKTYCZNA, DEUTSCH IST EINFACH a POLSKI TO PODSTAWA ;) ).
      Spędziliśmy bardzo miło czas, bo humory dopisywały wszystkim niezależnie czy była 1, 2 czy 4 nad ranem... ;)

      Uprzedzamy również pytania "Czy tylko wybrani uczniowie mogą korzystać z pracowni?" - wszyscy uczniowie (klas 7 i 8) mogą z niej korzystać! Wystarczy, że mają pomysł co chcieliby zrobić i zgłoszą się z nim albo do p. K. Faryńskiej albo do p. A. Jędrzejak, które chętnie podpowiedzą jak stworzyć wymarzoną rzecz. Zachęcamy serdecznie do realizacji Waszych pomysłów!

Noc w Laboratorium Przyszłości

Utworzono dnia 11.06.2022, 20:00

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny