19 czerwca liczna reprezentacja uczniów klas 1-3 naszej szkoły wzięła udział w Runmageddon Kids Demo. Dzieci zostały przywitane pakietem gadżetów, po czym przystąpiły do rozgrzewki. Tak przygotowani uczniowie rozpoczęli bieg z przeszkodami. Pogoda była wymagająca, jednak daliśmy radę! Dzieci zmęczone, lecz szczęśliwe dotarły do mety, po czym mogły korzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatora. Ogromna radość czekała nas na końcu, gdy okazało się, że wygraliśmy nagrodę specjalną dla najliczniejszej grupy biorącej udział w wydarzeniu! Z dumą przynieśliśmy do szkoły wygraną - 2000zl!


