To był wyjątkowy dzień- pełen wzruszeń, wspomnień i pięknych emocji. Podczas uroczystej akademii pożegnaliśmy naszych Absolwentów z trzech klas ósmych, którzy zamknęli ważny etap swojego życia i już wkrótce rozpoczną nową edukacyjną przygodę.
W czasie uroczystości uhonorowano wszystkich ósmoklasistów, którzy w ciągu ośmiu lat nauki osiągali sukcesy naukowe, sportowe oraz reprezentowali szkołę w konkursach, zawodach i innych wydarzeniach. Wręczono liczne nagrody i wyróżnienia, doceniając ich zaangażowanie, pracowitość i pasje. Nie zabrakło również serdecznych podziękowań skierowanych do Dyrekcji, Rodziców oraz Nauczycieli za lata wsparcia, współpracy i troski o rozwój młodych ludzi.
Uroczystość uświetniły wspaniałe występy naszych uczniów. Na gitarze elektrycznej zagrał Leon z klasy 7b, a swoje muzyczne talenty zaprezentowały uczennice klasy 8c, zachwycając publiczność grą na gitarze i perkusji. Pięknym śpiewem zaskoczyła wszystkich Elwira, której na gitarze akompaniował Mikołaj z klasy 8b. Nie zabrakło także wzruszającego występu chóru z klasy 5c, efektownego tańca w wykonaniu Kasi z klasy 8a oraz popisu Leszka z 7b, który zaprezentował nasz ulubiony utwór Fryderyka Chopina.
Nad sprawnym przebiegiem całej uroczystości z pełnym profesjonalizmem czuwali konferansjerzy z klasy 7b, którzy z dużą swobodą i zaangażowaniem poprowadzili wydarzenie.
Było uroczyście, pięknie i niezwykle wzruszająco. Łzy mieszały się z uśmiechami, a wspomnienia z ostatnich ośmiu lat na długo pozostaną w sercach uczniów, rodziców i nauczycieli.
Słowa podziękowania kierujemy również do Pani Klaudii Szostak i Pani Jolanty Kaliszczuk za przygotowanie i poprowadzenie uroczystości oraz do naszego niezastąpionego Pana Waldemara, który jak zawsze zadbał o oprawę muzyczną wydarzenia.
Drodzy Absolwenci- dziękujemy, że byliście częścią naszej szkolnej społeczności. Życzymy Wam odwagi, wiary we własne możliwości, wielu sukcesów oraz spełnienia marzeń. Powodzenia na nowych ścieżkach!