Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

Uroczyste zakończenie roku klas ósmych.

To był wyjątkowy dzień- pełen wzruszeń, wspomnień i pięknych emocji. Podczas uroczystej akademii pożegnaliśmy naszych Absolwentów z trzech klas ósmych, którzy zamknęli ważny etap swojego życia i już wkrótce rozpoczną nową edukacyjną przygodę.
 
W czasie uroczystości uhonorowano wszystkich ósmoklasistów, którzy w ciągu ośmiu lat nauki osiągali sukcesy naukowe, sportowe oraz reprezentowali szkołę w konkursach, zawodach i innych wydarzeniach. Wręczono liczne nagrody i wyróżnienia, doceniając ich zaangażowanie, pracowitość i pasje. Nie zabrakło również serdecznych podziękowań skierowanych do Dyrekcji, Rodziców oraz Nauczycieli za lata wsparcia, współpracy i troski o rozwój młodych ludzi.
 
Uroczystość uświetniły wspaniałe występy naszych uczniów. Na gitarze elektrycznej zagrał Leon z klasy 7b, a swoje muzyczne talenty zaprezentowały uczennice klasy 8c, zachwycając publiczność grą na gitarze i perkusji. Pięknym śpiewem zaskoczyła wszystkich Elwira, której na gitarze akompaniował Mikołaj z klasy 8b. Nie zabrakło także wzruszającego występu chóru z klasy 5c, efektownego tańca w wykonaniu Kasi z klasy 8a oraz popisu Leszka z 7b, który zaprezentował nasz ulubiony utwór Fryderyka Chopina.
Nad sprawnym przebiegiem całej uroczystości z pełnym profesjonalizmem czuwali konferansjerzy z klasy 7b, którzy z dużą swobodą i zaangażowaniem poprowadzili wydarzenie.
Było uroczyście, pięknie i niezwykle wzruszająco. Łzy mieszały się z uśmiechami, a wspomnienia z ostatnich ośmiu lat na długo pozostaną w sercach uczniów, rodziców i nauczycieli.
Słowa podziękowania kierujemy również do Pani Klaudii Szostak i Pani Jolanty Kaliszczuk za przygotowanie i poprowadzenie uroczystości oraz do naszego niezastąpionego Pana Waldemara, który jak zawsze zadbał o oprawę muzyczną wydarzenia.
 
Drodzy Absolwenci- dziękujemy, że byliście częścią naszej szkolnej społeczności. Życzymy Wam odwagi, wiary we własne możliwości, wielu sukcesów oraz spełnienia marzeń. Powodzenia na nowych ścieżkach!

Uroczyste zakończenie roku klas ósmych.

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2026 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

WAŻNE DATY

Zebrania z rodzicami:

Klasy 1-3: 09.09.25r.; 19.11.2025r.; 17.12.25r. (dla zagrożonych); 28.01.26r. zebranie po I semestrze; 25.03.26r.; 14.05.26r. (dla zagrożonych)

Klasy 4-8: 23.09.25r.; 20.11.2025r.; 17.12.25r. (dla zagrożonych); 28.01.26r. zebranie po I semestrze; 26.03.26r.; 14.05.26r. (dla zagrożonych)

Egzaminy uczniów klas VIII:

11, 12, 13.05.26r.

Dni dyrektorskie:

10.11.25r., 2.01.26r., 5.01.26r., 4.05.26r., 5.06.26r.;

Pierwszy semestr: od 1.09 do 30.01.2026r.

Zakończenie klasyfikacji za I semestr: 21.01.2026r.

Rada klasyfikacyjna: 26.01.2026r.

Rada podsumowująca: 19.02.2026r.

Zimowa przerwa świąteczna: 22-31.12.25r.

Ferie zimowe: 02-15.02.26r.

Drugi semestr: od 16.02 do 26.06.2026r.

Wiosenna przerwa świąteczna: 02-07.04.26r.

Zakończenie klasyfikacji za  II semestr: 18.06.2026r.

Rada klasyfikacyjna: 22.06.2026r.

Rada podsumowująca: 24.06.2026r.

Zakończenie roku szkolnego: 26.06.2026r.