Sukcesy w konkursach przedmiotowych w I półroczu roku szkolnego 2021/202

Utworzono dnia 13.04.2022

W Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym Alfik Humanistyczny tytuł laureata (1. miejsce w województwie, 4. miejsce w kraju)zdobył uczeń klasy 5C Mikołaj Muklewicz.

Wynik bardzo dobry uzyskali:

klasy I - Fryderyk Kartasiński (1b)

klasy II - Natalia Świerzko (2d), Wojciech Pałka (2c), Franciszek Smotrzyk (2b), Jakub Romaszko (2a), Aleksandra Tyszka (2b)

klasy III - Krzysztof Kanclerz(3c), Emilia Konarska (3b), Klara Fritzsche (3c), Leon Kiedrowicz (3b), Marlena Jasińska (3c), Miłosz Woluntarski (3b), Jan Bielikowicz (3c), Ignacy Nadzieja (3b), Mila Groszak (3c)

klasy VIII - Milena Małkowska (8e), Aleksandra Jendryczka (8e) oraz Maja Skórska (8c)

Wynik dobry uzyskali:

klasy II - Dominik Kubacki (2c), Maja Paszkiewicz (2d), Lena Lisowska (2c)

klasy III - Nela Niemcewicz (3c)

klasy V - Michalina Saja (5b)

klasy VI - Emilia Tyszka(6b)

klasy VII - Urszula Pieracka (7e)

klasy VIII - Maja Nakonieczna (8c)

Karolina Porańczyk z klasy 5A, Hanna Raczyńska z klasy 7C i Maria Janicka z klasy 8E uzyskały wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Oto ja i literatura” pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Michał Haduch z kl. 7D i Ewa Wiaczkis z kl. 7E zostali finalistami konkursu Mali Mistrzowie Języka pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Justyna Kośmider (8B), Maciej Dębicki (8D) oraz Zofia Rutkowska (8E) uzyskali tytuł finalisty w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym KOMA, podczas którego rozwiązywali zadania z równaniami kwadratowymi, czyli zmierzyli się z zagadnieniem wykraczającym poza podstawę programową.

W Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny tytuł laureata zdobył uczeń klasy 2B Franciszek Smotrzyk.

Wynik bardzo dobry uzyskali:

klasy I - Fryderyk Kartasiński (1b)

klasy II - Wiktor Dąbrowski (2c)

klasy III - Krzysztof Kanclerz (3c)

klasy IV – Katarzyna Kuźniar (4a)

klasy V – Mikołaj Muklewicz (5c), Jan Jaworski (5c), Volodymir Kozubenko (5c),

Wynik dobry uzyskali:

klasy I - Antonina Daniłoś (1b)

klasy II - Wojciech Pałka (2c)

klasy III - Antonina Łasecka (3c)

klasy IV – Dawid Podolak (4c)

klasy V – Jakub Bayer (5b)

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes. Matematyka Plus laureatem I stopnia zwyróżnieniem został Krzysztof Kanclerz z kl. 3c

Laureaci I stopnia - Wincenty Jurewicz (3b), Leon Kiedrowicz (3b), Miłosz Woluntarski (3b), Aleksander Niedźwiedź (3c), Tymoteusz Paprocki (3c)

Laureaci III stopnia - Leszek Dolniak (3b), Julian Kusak (3b), Marlena Jasińska (3c)

Laureaci IV stopnia - Ignacy Nadzieja (3b), Mila Groszak (3c)

Laureaci V stopnia - Zuzanna Caboń (3b), Wojciech Wasiluk (3b), Weronika Juga (3c)

Kajetan Kotfis z kl. VIII D został laureatem konkursu historycznego Multitest.

Wiktoria Dworczyk z kl. VI A uzyskała tytuł laureatki konkursu Olimpusz biologii.

PLASTYKA

Daria Lachowicz kl. 8A zdobyła nagrodę Grand Prix w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Prawa Dziecka oczami dzieci” pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki, Rzecznika Praw Dziecka, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Aleksandra Stafijowska kl. 5b otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym „Nie z tej ziemi” w ramach projektu LEMoniada.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 3 wydarzeń w tym miesiącu