Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

AKTUALNOŚCI, strona 2:

Wyniki eliminacji do II Międzyszkolnego Turnieju Rummikub

Utworzono dnia 23.05.2024

W II Międzyszkolnym Turnieju Rummikub naszą szkołę reprezentować będą: Katarzyna Kuźniar z klasy 6A, Ksawery Janaczyk z klasy 4D, Mikołaj Kmiotek z klasy 7C i Wiktor Dąbrowski z klasy 4C. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!

czytaj dalej... na temat: Wyniki eliminacji do II Międzyszkolnego Turnieju Rummikub

Wyniki Konkursu Kangur Matematyczny

Utworzono dnia 13.05.2024

Kategoria Żaczek klasa 2

Malewski Piotr - wynik bardzo dobry

Brzostowski Teodor - wyróżnienie

Sliski Tymon - wyróżnienie

Lepczyńska Michalina - wyróżnienie

Kategoria Maluch klasa 3

Popiołek Miłosz- wyróżnienie

Baran Małgorzata - wyróżnienie

Kartasiński Fryderyk - wyróżnienie

Rutkowska Marta - wyróżnienie

Szurko Wojciech - wyróżnienie

Kategoria Maluch klasa 4

Smotrzyk Franciszek - wynik bardzo dobry

Walesa Mateusz - wyróżnienie

Łukasz Głowacki - wyróżnienie

Kategoria Beniamin klasy 5:

Łasecka Antonina - wynik bardzo dobry

Julian Kusak - wyróżnienie

Kanclerz Krzysztof - wyróżnienie

Kategoria Beniamin klasy 6:

Ignacy Mularczyk - wyróżnienie

Liskiewicz Jędrzej - wyróżnienie

Kategoria Kadet klasy 7:

Bayer Jakub - wyróżnienie

Bujak Amelia - wyróżnienie

czytaj dalej... na temat: Wyniki Konkursu Kangur Matematyczny

II Międzyszkolny Turniej Rummikub - eliminacje

Utworzono dnia 13.05.2024

Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w II Międzyszkolnym Turnieju Rummikub, który odbędzie się 27.05.2024r. Zapisy do eliminacji szkolnych prowadzi p. Alicja Jędrzejak (zgłoszenia przyjmowane są przez dziennik Librus). Do Turnieju zostaną zakwalifikowane 4 najlepsze osoby...

czytaj dalej... na temat: II Międzyszkolny Turniej Rummikub - eliminacje

Konferencja "STEAM w edukacji"

Utworzono dnia 29.04.2024
W piątek 26.04.2024r. p. Alicja Jędrzejak i p. Krystyna Faryńska wraz z uczennicami klasy 7c: Amelią Budner, Ulianą Hlushchenko i Martą Muzyką, uczestniczyły w konferencji "STEAM w edukacji" organizowanej przez Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli dla nauczycieli z...
czytaj dalej... na temat: Konferencja "STEAM w edukacji"

Podcast Nasłuch Pedagogiczny

Utworzono dnia 24.04.2024

Zapraszamy do odsłuchania podcastu „Nasłuch Pedagogiczny” gdzie p. Alicja Jędrzejak, nauczycielka matematyki i nasza szkolna koordynatorka projektu "Laboratoria Przyszłości" opowiada o pracowni stworzonej w ramach tego projektu, o nowoczesnych pomysłach na edukację i innowacjach które są z tym związane.

https://zcdn.edu.pl/laboratorium-przyszlosci-miejsce-nietuzinkowe/

 

czytaj dalej... na temat: Podcast Nasłuch Pedagogiczny

Gazetka szkolna ATRAMENT

Utworzono dnia 24.04.2024
Z przyjemnością zapraszamy do przeczytania pierwszego numeru naszej szkolnej gazetki ATRAMENT. Czekamy na opinie i chętnie włączymy do kolejnego numeru Wasze propozycje. Miłej lektury, Redakcja.
czytaj dalej... na temat: Gazetka szkolna ATRAMENT

Urodziny Pogoni

Utworzono dnia 24.04.2024
Nasza szkoła świętowała urodziny Pogoni Szczecin w granatowo - bordowych kolorach! 
czytaj dalej... na temat: Urodziny Pogoni

Tydzień Przyrodniczy

Utworzono dnia 15.04.2024

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami zaplanowanymi w Tygodniu Przyrodniczym w dniach 22-26.04.2024r.

czytaj dalej... na temat: Tydzień Przyrodniczy

II Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Utworzono dnia 15.04.2024
Oskar-Amadeus Schindler z klasy VIIIa został laureatem II Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie. Gratulujemy!
czytaj dalej... na temat: II Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Tydzień Matematyczny - podsumowanie

Utworzono dnia 24.03.2024

W Tygodniu Matematycznym na uczniów czekało wiele atrakcji. Mamy już wyniki konkursów, które się wtedy odbyły: 

Konkurs plastyczny „Każdy ma w sobie matematykę”

I miejsce - Marta Rutkowska 3A

II miejsce - Rose Kostrzewa 1C

III miejsce- Antonina Łasecka 5A

Wyróżnienie - Stefan Cieślak 1B

Quiz matematyczny dla klas 7-8:

I miejsce - Alina Chojnacka - Woźniak 8B

II miejsce - Samuel Kiersk 8A

III miejsce z tym samym wynikiem: Paulina Łuszczyńska 8A i Filip Stawarski 8B


Konkurs na drzwi matematyczne

Siemiradzkiego:

I miejsce klasa 6C

II miejsce klasa 7C

III miejsce klasa 6A


Budzysza Wosia

I miejsce klasa 5c


Kto najlepiej poznał PI?

I miejsce - Alina Chojnacka - Woźniak 8B (95 miejsc po przecinku)

II miejsce - Paulina Łuszczyńska 8A i Ishchenko Kamilla 4A (80 miejsc po przecinku)

III miejsce - Amelia Bujak 7A

Sudoku:

klasy 4
I miejsce - Ksawery Janaczyk
II miejsce - Zofia Kotwas
III miejsce - Kamilla Ishchenko

klasy 5
I miejsce - Julian Kusak, Karolina Kaczmarek
II miejsce - Marlena Jasińska, Antonina Łasecka
III miejsce - Weronika Juga

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

czytaj dalej... na temat: Tydzień Matematyczny - podsumowanie

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

WAŻNE DATY

Terminy zebrań z Rodzicami
11.04.2024r., 08.05.2024r. (dla Rodziców uczniów zagrożonych oraz innych zainteresowanych)

Wiosenna przerwa świąteczna:
28.03 -  02.04.2024r.

Egzaminy po VIII klasie:
14,15,16 maja 2024r.

Dni dyrektorskie ( wolne od zajęć dydaktycznych):
30.04.2024r., 02.05.2024r., 31.05.2024r.

Zakończenie klasyfikacji za rok szkolny:
10.06.2024r.

Zakończenie zajęć:
21.06.2024r.